IX Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій ІІ етап
Учні нашого закладу взяли участь в районній олімпіаді з інформаційних технологій і отримали ось такі місця:
Капітонова Поліна 11 клас - І місце
Попова Юлія 11 клас - ІІ місце
Киця Тимофій 10 клас - ІІ місце
Гарус Вадим 9 клас - І місце
Коцар Наталія 9 клс - ІІІ місце
Молодці, діти! Бажаю Поліні та Вадиму перемоги на обласному рівні!
Капітонова Поліна 11 клас - І місце
Попова Юлія 11 клас - ІІ місце
Киця Тимофій 10 клас - ІІ місце
Гарус Вадим 9 клас - І місце
Коцар Наталія 9 клс - ІІІ місце
Молодці, діти! Бажаю Поліні та Вадиму перемоги на обласному рівні!
Генератор практичних завдань
Як добре, що є в мережі Інтернет багато корисної інформації. Сьогодні готуючись до гурткового заняття по темі "Анаграми", знайшла цікавий сайт https://childdevelop.com.ua/generator/ який можна використати не тільки для анаграм!
Інфографіка та карти знань
Сьогодні хочу Вам запропонувати кілька сервісів по Інфографіці. Адже зараз ці теми є в 10 класі і частково можна використати в 11-му.
https://www.canva.com/
Ось такі виходять реклами в 11 класі
Робота Комишової Олександри P.S. Просто і якісно
Сервіси для роботи з картами знань, ментальними картами. Які теж можна застосовувати на уроках інформатики, при вивченні даних тем і на інших уроках, для кращого сприйняття матеріалу.
https://coggle.it/
https://popplet.com/
https://www.mindomo.com/
https://www.mindmeister.com/
https://cacoo.com/diagrams/UdYKv6YXOFJTL15n?showConvert=true
Участь у Всеукраїнському семінарі координаційної ради Міжнародного конкурсу з інформатики Бобер - 2019 в Україні
Із 1 по 7 серпня 2019 року у м. Яремче відбувся Всеукраїнський семінар координаційної ради Міжнародного конкурсу з інформатики та комп'ютерної вправності Бобер. Ми Учасниками даного семінару стали учителі нашого навчального закладу - Царук О.Я. та Царук М.А.
Програма заходу була цікавою та насиченою. Адже там були представники всіх областей України.
Відбулася зустріч із головним спеціалістом МОН України - Кудренком Б.В. Кожен із учасників мав можливість задати запитання Богдану Віталійовичу і отримати змістовну відповідь.
Цікава робота була й у групах: працювали над задачами для наступного конкурсу Бобер.
На пленарному засіданні відбулося обговорення питань викладання інформатики в школі, інформація про олімпіади та конкурси, врахування змін у територіальному підпорядкуванні навчальних закладів.
Я отримала подяку "За популяризацію знань з інформатики серед учнівської молоді та залучення школярів до Міжнародного конкурсу з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер-2018". Підписану першим заступником Міністра П.Хобзеєм та головою оргкомітету Р.Шпаковичем.
Крім цього учасники мали можливість помилуватися природою Карпат. Було підкорено Говерлу, похід на гору Синяк на Буковелі.
По закінченні семінару відбулася Farewell Party.
Підписатися на:
Дописи (Atom)















