У Петрівському НВК цього року конкурс Бобер проводився 8 та 9 листопада, участь прийняли 33 дитини. Учні поглибили знанння з інформатики, інформаційних та комп’ютерних технологій.
Основними завданнями Конкурсу є:
підвищення рівня комп’ютерної грамотності учнів;
впровадження сучасних інформаційних та комунікаційних технологій в організацію навчального процесу та позакласної роботи;
ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою з цих галузей знань.
Я працюю у чудовій школі - Петрівському НВК! Дуже люблю свою роботу, дітей, а особливо - своїх випускників 2013 року та 6-А клас, у яких я є класним керівником. Відгукніться всі, хто любить свою роботу та свій клас!